Provip.Sytes.Net
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Informatii.

2 participan?i

In jos

Informatii. Empty Informatii.

Mesaj  Blade Vin Mai 09, 2008 11:43 pm

- Serverul Provip.Sytes.Net este un server Non-Stop si ne logam cu adminul prin tastarea in consola a urmatorei linii:
setinfo _x parola
1.) Cine incalca Regulile si face abuz de admin i se va suspenda adminul pe o anumita perioada sau definitiv.
2.) Cine nu face SS inainte sa deie ban i se va suspenda adminul pe o anumita perioada sau va scade in grad.
3.) Oricine va incepe cu adminul de Slot pana va face upgrade. Pt. fiecare greseala si nerespectarea regulilor duce la scaderea adminului pana la nimic...Wink
4.) Dak nu ai 1 saptamana de cand joci CS pe serverul nostru nici sa nu te gandesti sa faci cerere pt. k vei primi CONTRA !!!
5.) Pro sau Contra va da doar cei din staff.
6.) La 3 Warning pe Forum utilizatorul respectiv va primi BAN permanent pe FORUM cat si pe SERVER.
7.) Upgrade nu se face doar dupa 4-5 zile dupa ce ai primit accesul vechi...Wink
8.) Cine ajunge pe 1 in top10 va primi cadou un Moderator din partea onweari-lor Serverului.
8.) Fa si tu Reclama la Server si Forum pe unde poti k sa-l facem cunoscut si full mai mereu. Dak aduce-ti 10 utilizatori care se inregistreaza pe forum contactati-ma pe messenger pt. a va da 1 cadou (1 admin administrator) bineinteles trebuie sa am si o dovada k tu ai adus cei 10 utilizatori... yM id provip_sytes_net
10.) Adminii ce nu sunt prezenti pe server macar 2 ore din 3 zile si nici nu anunta k pleak undeva automat facem un sondaj in potriva lui iar adminul lui ar putea sa kda oricand Wink

* Bafta pe Serverul Provip.Sytes.Net


Ultima editare efectuata de catre Blade in Dum Mai 18, 2008 12:31 am, editata de 2 ori
Blade
Blade
Administrator
Administrator

Mesaje : 97
Data de înscriere : 02/03/2008

http://provip.forumgratuit.ro

Sus In jos

Informatii. Empty Re: Informatii.

Mesaj  mozzart Mar Mai 13, 2008 10:26 pm

GG Blade...Faci o treaba excelenta si cu serverul si cu forumul...ma bucur sa am un partener aja priceput Wink

mozzart
Server Staff
Server Staff

Mesaje : 17
Data de înscriere : 02/03/2008

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum